Warning: Undefined variable $post_id in /usr/home/ranita/domains/ranita.usermd.net/public_html/wp-content/themes/wp-bootstrap-starter-child/vision.php on line 14 Kolekcja VISION

Wzory z pokazów

Prawdziwa sztuka rodzi się z odważnej wizji, jednak urzeczywistnianie fantazji wymaga przełomowych technik.

Ranita Sobańska VISION to kolekcja awangardowych i zaawansowanych technologicznie kreacji. Połączenie sportowego ducha z estetyką high fashion tworzy odważną modę na specjalne okazje i występy sceniczne. Sorbetowe barwy, futurystyczne faktury i głośna typografia podkreślają każde słowo z ust noszących je kobiet. RS VISION to platforma współpracy projektantki z innymi twórcami – oraz Klientkami, które pozwalają kreacjom Sobańskiej zaistnieć.

Jako dyrektorka kreatywna wiodącej marki sportowej, Ranita Sobańska od lat kreuje trendy we wzornictwie i technologii. Kieruje zespołem, który projektuje stroje startowe i reprezentacyjne dla olimpijskich reprezentacji ośmiu państw. Wieloletnia współpraca z najlepszymi zawodnikami na świecie zapewnia jej wyjątkowy wgląd w świat, w którym liczy się efekt kulminacyjnego momentu.

Ranita Sobańska