Warning: Undefined variable $post_id in /usr/home/ranita/domains/ranita.usermd.net/public_html/wp-content/themes/wp-bootstrap-starter-child/vision.php on line 14 Kolekcja FUSION

Kolekcja Standardowa

Klasyka nie wymaga stagnacji. Minimalizm jest tworzywem, które w rękach projektanta nabiera futuryzmu, elegancji i klasy.

Ranita Sobańska FUSION to seria klasyków damskiej garderoby poddanych reinterpretacji. Ponadczasowe elementy dress code’u w rękach Sobańskiej nabierają nowoczesnych linii, zaawansowanych technicznie detali i futurystycznych form. Tak powstaje niespotykana fuzja luksusowej mody i biznesowej etykiety. Marynarki o architektonicznych krojach, wysublimowane koszule i awangardowe sukienki koktajlowe umożliwiają Klientkom RS FUSION maksymalną ekspresję własnego stylu – w ramach stylowej, nowoczesnej elegancji.

Jako dyrektorka kreatywna wiodącej marki sportowej, Ranita Sobańska zarządza tworzeniem kolekcji sprzedawanych w ponad 40 krajach. Rola ta pozwala jej patrzeć na modę z wyjątkowej perspektywy: od strony kreacji, jak i biznesu.  Wieloletnie doświadczenie w przekraczaniu granic obu obszarów umożliwia jej projektowanie wyjątkowej garderoby aktywnych kobiet – takich jak ona.

Ranita Sobańska