Warning: Undefined variable $post_id in /usr/home/ranita/domains/ranita.usermd.net/public_html/wp-content/themes/wp-bootstrap-starter-child/template-parts/content-kolekcje.php on line 31 Kolekcja VISION

Wzory z pokazów

Prawdziwa sztuka rodzi się z odważnej wizji, jednak urzeczywistnianie fantazji wymaga przełomowych technik.

Ranita Sobańska VISION to kolekcja awangardowych i zaawansowanych technologicznie kreacji. Połączenie sportowego ducha z estetyką high fashion tworzy odważną modę na specjalne okazje i występy sceniczne. Sorbetowe barwy, futurystyczne faktury i głośna typografia podkreślają każde słowo z ust noszących je kobiet. RS VISION to platforma współpracy projektantki z innymi twórcami – oraz Klientkami, które pozwalają kreacjom Sobańskiej zaistnieć.

Jako dyrektorka kreatywna wiodącej marki sportowej, Ranita Sobańska od lat kreuje trendy we wzornictwie i technologii. Kieruje zespołem, który projektuje stroje startowe i reprezentacyjne dla olimpijskich reprezentacji ośmiu państw. Wieloletnia współpraca z najlepszymi zawodnikami na świecie zapewnia jej wyjątkowy wgląd w świat, w którym liczy się efekt kulminacyjnego momentu.

Zobacz produkty z kolekcji
Warning: Undefined variable $post_id in /usr/home/ranita/domains/ranita.usermd.net/public_html/wp-content/themes/wp-bootstrap-starter-child/template-parts/content-kolekcje.php on line 31 Kolekcja FUSION

Kolekcja Standardowa

Klasyka nie wymaga stagnacji. Minimalizm jest tworzywem, które w rękach projektanta nabiera futuryzmu, elegancji i klasy.

Ranita Sobańska FUSION to seria klasyków damskiej garderoby poddanych reinterpretacji. Ponadczasowe elementy dress code’u w rękach Sobańskiej nabierają nowoczesnych linii, zaawansowanych technicznie detali i futurystycznych form. Tak powstaje niespotykana fuzja luksusowej mody i biznesowej etykiety. Marynarki o architektonicznych krojach, wysublimowane koszule i awangardowe sukienki koktajlowe umożliwiają Klientkom RS FUSION maksymalną ekspresję własnego stylu – w ramach stylowej, nowoczesnej elegancji.

Jako dyrektorka kreatywna wiodącej marki sportowej, Ranita Sobańska zarządza tworzeniem kolekcji sprzedawanych w ponad 40 krajach. Rola ta pozwala jej patrzeć na modę z wyjątkowej perspektywy: od strony kreacji, jak i biznesu.  Wieloletnie doświadczenie w przekraczaniu granic obu obszarów umożliwia jej projektowanie wyjątkowej garderoby aktywnych kobiet – takich jak ona.

Zobacz produkty z kolekcji
Warning: Undefined variable $post_id in /usr/home/ranita/domains/ranita.usermd.net/public_html/wp-content/themes/wp-bootstrap-starter-child/template-parts/content-kolekcje.php on line 31 MariRani

MariRani

Nasza misja to inspirowanie kobiet do działania.

Wszystko zaczęło się od przyjaźni: wspólne medytowanie, wyjazdy z córeczkami, godziny spędzone podczas rozmów. Okazało się, że dużo nas łączy i wspólnie inspirujemy się do działania. To piękne, że jednak wbrew powszechnej opinii, istnieje tak piękna wartość, jak wspieranie się nas, kobiet. 

W naszym DNA mamy zapisaną misyjność: uwielbiamy dzielić się wiedzą i doświadczeniem,  ale przede wszystkim dobrą energią, która łączy się w jedność, prowadzi nas do jednego celu. 

Obie pochodzimy z małych miasteczek – z Żywca     i Tomaszowa Mazowieckiego. Może dlatego łączy nas też pokora i wdzięczność za to, co mamy? Razem tworzymy niepowtarzalną kolekcję ubrań, W planach mamy  biżuterię, kosmetyki, a nawet piękne dodatki do wnętrz!

Zobacz produkty z kolekcji
Warning: Undefined variable $post_id in /usr/home/ranita/domains/ranita.usermd.net/public_html/wp-content/themes/wp-bootstrap-starter-child/template-parts/content-kolekcje.php on line 31 Ranita i Marietta

Rosną Skrzydła

W Rosną Skrzydła budujemy społeczność, w której łączymy mnóstwo wspaniałych kobiet. Przedstawiamy historie pokazujące ich spełnienie na różnych płaszczyznach. 

To historie kobiet, które tworzą z pasją rzeczywistość, w której się znalazły. A to sztuka, prawda? 

Wśród naszej społeczności są bizneswomen, artystki, kreatorki, mamy, córki, przewodniczki. Każda kobieta bez względu na wszystko.

Zobacz produkty z kolekcji